Zapraszam na trening mięśni głębokich i dna miednicy prowadzony wg metody CANTIENICA® – Trening Dna Miednicy i CANTIENICA® – Program Power
10 GRUDNIA 2022 O 15:30 – 18:30
 
Poprzez świadome wzmacnianie oraz rozluźnianie mięśni dna miednicy oddziałujemy na resztę ciała – szkielet się napręża, całe ciało prostuje, a organy przestają być uciskane. To z kolei wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, stawów czy migreny. Poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy uczymy się czerpać siłę z mięśni głębokich. Zwiększona świadomość ciała oraz ćwiczenie miednicy wpływa też pozytywnie na jakość współżycia seksualnego.
Zajęcia są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i momencie życia. Pierwsze pół godziny zajęć to wprowadzenie w zasady treningu. A potem będziemy ćwiczyć stojąc, leżąc, siedząc – tak by nasze ciała uczyły się jak być silne, ale odprężone, wyprostowane, ale zwinne. I tego jak używać świadomie wszystkich mięśni, zwłaszcza tych głębokich, odprężać stawy, aktywizować kości.
A wszystko po to, żeby każdego dnia, wstając z łóżka, pracując za biurkiem albo pędząc do firmy, odpoczywając aktywnie albo z książką, podnosząc dziecko albo zakupy, uprawiając sport czy seks i w ogóle podczas wszystkich zajęć i pozycji, poruszać się sprawnie, bezboleśnie i z przyjemnością.
Obowiązuje wygodny strój sportowy i skarpetki antypoślizgowe.
 
Zapraszam!
Małgosia Bronka
Informacje i zgłoszenia: malgosiabronka@gmail.com
telefonicznie: 609 199 992